I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Veido odos priežiūra

Procedūros sausai, jautriai odai Vilniuje - informacija, kainos - Desėja

Kaip žinia, sausa oda ne tik kelia daugiau kasdienio diskomforto (tempimo jausmas, šerpėtojimas, nedailiai gulantis makiažas), bet joje greičiau ima matytis ir odos senėjimo ženklai. Patikėkite savo jautrią ar sausą odą į „Desėja“ specialisčių rankas ir džiaukitės ramesne, putlesne ir tinkamai pridrėkinta oda.
CHOLLEY INTENSYVIAI DRĖKINANTI IR REGENERUOJANTI PROGRAMA BIOREGENE®
BIOREGENE® programa sukurta būtent sausai, jautriai, delikačiai odai. Jos formulė sukurta iš kruopščiai atrinktų polipeptidų, amino rūgščių, drėkinamųjų komponentų, vitaminų bei mineralų. Šie maitinantys komponentai sustiprina pagrindinių odos baltymų - kolageno bei elastino – skaidulas ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją, todėl oda tampa stangresnė, gyvybingesnė, mažėja raukšlės, oda atgauna sveikai odai būdingą drėgmės kiekį.
CHRISTINA „BIOPHYTO" LĄSTELIŲ VEIKLĄ STIMULIUOJANTI PROGRAMA
BioPhyto programa – tai mokslo ir gamtos sinergija, siekiant atkurti pažeistą, sudirgintą, įjautrintą odą. Sąveikaudami kartu, mokslu pagrįsti bei tradiciniai komponentai leidžia pasiekti maksimalius rezultatus.
BioPhyto produktai subalansuoja ląstelių veiklą, atkuria jų energijos atsargas, detoksikuoja bei regeneruoja. Tokiu būdu atkuriami natūralūs gynybiniai odos mechanizmai, oda sustiprinama ir apsaugoma nuo neigiamo išorinių bei vidinių veiksnių poveikio. Sumažinamas odos jautrumas, dirglumas, ji tampa atsparesnė, o jūs džiaugiatės pagerėjusia gyvenimo kokybe.
Po šios procedūros oda atrodys kur kas drėgnesnė, skaistesnė bei gyvybinga.
CHRISTINA "FOREVER YOUNG" JAUNINANTI, DRĖKINANTI PROGRAMA
Suteikia odai drėgmės, stiprina jos apsaugines sistemas, nualintas išorės veiksnių, streso, nuovargio. Tai unikali Forever Young linijos formulė su anti-ageing peptidais! Peptidai savo sąvybėmis yra panašūs į baltymus, esančius jauno žmogaus odoje, todėl puikiai veikia sumažinant odos senėjimo požymius ir padedant jų išvengti. Gebėdamos įsiskverbti į giliuosius odos sluoksnius, šios molekulės ištaiso odos defektus, atsiradusius bėgant laikui bei veikiant įvairiems biologiniams, hormoniniams, aplinkos faktoriams bei stresui. Peptidai iš naujo subalansuoja odos sąvybes ir sustiprina jos apsaugines sistemas, taip padėdami atsinaujinti audiniams. Esminiai formulės komponentai - proteinai, jūrinės kilmės albuminai, vitaminai, mineralai, oligoelementai, antioksidantai, taninai, naudingi drėkikliai, vaisių rūgštys ir augaliniai ekstraktai – skatina ląstelių atsinaujinimą bei bendrą odos regeneraciją.

Procedūros sausai, jautriai odai

ProcedūraTrukmėKaina
CHOLLEY intensyviai drėkinanti ir regeneruojanti programa BIOREGENE®1 - 1,5 val.45 €
CHRISTINA LABORATOIRES jauninanti, apsauganti ir odos drėgmę atkurianti programa FOREVER YOUNG1 - 1,5 val.50 €
CHRISTINA LABORATOIRES ląstelių veiklą stimuliuojanti programa BIOPHYTO1 - 1,5 val.50 €
https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”