I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Veido odos priežiūra

Procedūros su DMK paramedicinine kosmetika - Desėja

DMK kosmetika – tai unikali gydymo, reabilitacijos ir odos priežiūros kosmetika, kurioje PAGRINDINĮ VAIDMENĮ ATLIEKA FERMENTAI, augalų ekstraktai, aminorūgštys, vitaminai ir aliejai, sukurti biochemijos daktaro Danne

Montague-King. Sistema Danne PAŠALINTI – ATKURTI – APSAUGOTI – PALAIKYTI – visapusiška programa skirta gydyti profesionaliai ir rūpintis namų sąlygomis.

Problemos pašalinimas – tai šlakų ir odos raginio sluoksnio mirusių ląstelių pašalinimas. Šie du veiksniai dažnai yra pernelyg sausos ar riebios odos, pigmentacijos sutrikimų, raukšlių susidarymo, uždegiminių ir alerginių reakcijų, priešlaikinio senėjimo ir kitų problemų priežastis. Ir šiame etape labai svarbu atlikti šveitimą bei fermentų terapiją. Šveitimas turi eksfoliacinį ir stimuliuojamąjį poveikį. Fermentai prisideda prie medžiagų apykaitos procesų normalizavimo, stimuliuoja fibroblastus, stiprina raumenų audinius, atkuria mikrocirkuliaciją, limfos tekėjimą. Taip fermentų terapija suteikia galimybę ne tik pašalinti patologiją, bet ir vaidiną didžiulį vaidmenį atkuriant normalią odą. Atkurti normalios odos neįmanoma esant pažeistam epidermio barjerui, todėl jo atkūrimui skiriamas ypatingas dėmesys. DMK preparatais sukurtas lipidų barjeras imituoja natūralų sveikos odos lipidų barjerą. Esant tokioms sąlygoms, lengva užtikrinti pasiektą rezultatą ir visišką odos apsaugą nuo išorinio agresyvaus poveikio.

Nepaisant procedūrų, svarbu tinkamą odos priežiūrą palaikyti ir namuose, kuo DMK taip pat pasirūpina. DMK procedūros ir priežiūra namuose yra skiriamos pacientams (klientams), kuriems yra su amžiumi susijusių pokyčių, seborėja,  spuogai ir jų pasekmės, hiperpigmentacija, rožinė, kuperozė, randai, celiulitas, strijos, nutukimas, taip pat plastinės chirurgijos parengiamuoju ir sveikimo laikotarpiu.

 

PROCEDŪROS

 

Amžiaus sindromo koregavimas ir profilaktika

„Nuotakos motina“

Ši procedūra skirta pasiekti maksimalų stangrinimą per vieną procedūrą. Geriausias matomas efektas gaunamas kitą dieną. Procedūrą rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį.

Stangrinimo procedūra

Gali būti naudojama kaip procedūros variantas senėjimo korekcijos ir profilaktikos programoje.

Programa „A-pakėlimas“ (estetinis pakėlimas)

12 savaičių programa skirta koreguoti veido ovalą. siekiant sumažinti raukšles, pagerinti odos būklę, panaikinti pagurklį. Procedūros atliekamos 1 kartą per savaitę.

Veido ovalo koregavimas

Programa „Pro Peel Alpha“

Pro Peel Alpha – tai procedūra žmonėms, kurie nenori arba negali atlikti procedūrų kurso – 6 sluoksnių šveitimo Pro Alpha, bet nori gauti rezultatą.

Kaukės 

  • Rišamoji kaukė
  • Triguba kaukė
  • Limfodrenažas
  • Greita grožio kaukė

Pilingas: Cryo Pro-X

Procedūra atliekama su Cryo Pro-X™ geliu, kuris eksfoliacijai naudoja šiluminę homeostazę. Negyvos ląstelės užšąla, lūžta ir nukrenta, kai šaltoje temperatūroje yra veikiamos polipieno ir glikolio rūgšties. Šis procesas pašalina viršutinį negyvų odos ląstelių sluoksnį ir apsaugo po ja esančias sveikas gyvas ląsteles.

Spuogų priežiūros procedūros

Atrauminis valymas sergant akne

Procedūra naudojama giliai išvalyti poras, suminkštinti odos kamščius paruošti odą uždegiminių židinių pašalinimui ir užtikrinti odos normalų funkcionavimą taikant fermentų terapiją.

 

Siekiant sužinoti daugiau ir atrasti Jūsų poreikius atitinkančią procedūrą – SUSISIEKITE!

📞+370 670 19190

📩info@deseja.lt

📍Giedraičių g. 46-29, Vilnius

 

ProcedūraKaina
Visų procedūrų kaina70 - 80 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”