I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Veido odos priežiūra

Procedūros odos atnaujinimui Vilniuje - informacija, kainos - Desėja

Odos atnaujinimo prasmė yra stimuliuoti natūralius odos atsinaujinimo procesus, pašalinant negyvas odos ląsteles, gerinant odos tekstūrą, lyginant spalvą ir sumažinant raukšles bei kitus odos nelygumus. Tai ne tik apie kosmetinį efektą, bet ir ilgalaikį odos sveikatos gerinimą skatinant kolageno gamybą ir regeneraciją. Tai puikus būdas pasiekti gaivesnę, šviesesnę ir sveikesnę odą.
„Crystal Peel" PROGRAMA GILIAI VALO, ATJAUNINA, LYGINA RAUKŠLES IR SMULKIAS LINIJAS
Ši „Crystal Peel" programa yra įspūdingas grožio ritualas, skirtas giliai valyti, atnaujinti ir lyginti odą. Ši programa yra kurta su tikslu suteikti jums nepriekaištingai švarią, jaunatvišką ir švytinčią odą.
Procedūra naudoja inovatyvius metodus, kurie padeda pašalinti odos nešvarumus, atsikratyti mirusių ląstelių sluoksnio ir pagerinti odos struktūrą. Jos rezultatas - odos atjaunėjimas ir regeneracija, kurie leidžia jums mėgautis šviežia ir jaunatviška išvaizda. „Crystal Peel" programa taip pat efektyviai lygina raukšles ir smulkias linijas, suteikdama jūsų odai jaunatviškumo jausmą. Ši procedūra - tai ne tik odos valymas, tai yra visapusiškas odos atnaujinimas, kuris atskleidžia jūsų natūralią grožio spindesį.
„Crystal Peel" PROGRAMA VEIDO ODOS MELAZMAI

„Crystal Peel" programa yra puiki priemonė, skirta kovoti su veido odos melazmais. Tai inovatyvi procedūra, sukurta siekiant efektyviai sumažinti ar net pašalinti melazmos apraiškas, kurios gali sukelti odos pigmentacijos nelygumus. Ši programa veiksmingai naudoja specialią metodiką, skirtą švelniai, bet efektyviai pašalinti pigmentacijos sritis, atstatant natūralų odos toną. Ji gilinasi į odos sluoksnius, valo ir atnaujina epidermį bei dermį, leisdama odai atgauti skaisčią ir sveiką išvaizdą.
„Crystal Peel" PROGRAMA AKNĖS RANDAMS
„Crystal Peel" programa aktyviai skirta kovoti su aknės randais ir jų pasekmėmis. Tai specialiai sukurta procedūra, kuria siekiama sumažinti ar net pašalinti randų atsiradimo po aknės požymius, pagerinant odos būklę ir išvaizdą. „Crystal Peel" programa siekiama suteikti pacientams efektyvų būdą mažinti ir estetiškai pagerinti odos būklę, susijusią su ankstesniu aknės laikotarpiu, ir taip padėti jiems pasiekti glotnesnę ir sveikesnę odą.
ProcedūraTrukmėKaina
„Crystal Peel" programa giliai valo, atjaunina, lygina raukšles ir smulkias linijas1 - 1,5 val.80 - 120 €
„Crystal Peel" programa veido odos melazmai1 - 1,5 val.80 - 120 €
„Crystal Peel" programa aknės randams1 - 1,5 val.80 - 120 €
https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”