I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Z-Peeling

Z-Peeling - Desėja

2023-12-24by Marketingas

Z Peeling – atsparus vandeniui, galvaninio šveitimo prietaisas odos priežiūrai namuose

Kas yra Z Peeling?

Z Peeling tai mikroultragarso ir galvaninių bangų prietaisas, kuris giliai valo odą, ją šviesina ir drėkina. Pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus bei padeda pasisavinti maistingąsias medžiagas. Tai atsparus vandeniui prietaisas skirtas odos priežiūrai namuose. 1 560 000 kartų per minutę, 25 500 ultragarso bangų per sekundę odai nušveisti. Jonizuojančios kosmetikos sudedamosios dalys, naudojant mikrosroves, įsisavina naudingas medžiagas geriau ir pakelia odą, sutiekiant jai naują žavesį. O mikroskopinė ultragarso bangų vibracija perduodama vandens dalelėmis prisitvirtinusioms prie odos paviršiaus, leidžia teršalus išmesti iš odos greičiau kaip niekad ankščiau.

KOMPLEKSINĖ PROCEDŪRA APJUNGIANTI 3 RE

ŽIMUS

ŠVEITIMO REŽIMAS

Pašalina odos paviršiuje ir porose esančius nešvarumus, išvalo juodus inkštirus, nes ultragarso vibracija itin švelniai stimuliuoja odą.

Kaip naudoti: naudokite prietaisą ant drėgno veido po prausimo. Švelniai prilieskite šveičiamąją galvutę prie odos ir prietaisą braukite lyg lėtai šalindami vandenį. *5 minutes vieną ar du kartus per savaitę.

DRĖKINIMO RĖŽIMAS

Dėl anijonų kosmetinės priemonės maitina odą itin giliai. Naudojant funkcinės kosmetikos produktus, prietaisas padeda drėkinti, maitinti ir šviesinti odą.

Kaip naudoti: užtepkite ant odos serumo ampulę ir naudokite prietaisą. Prietaisas veiks veiksmingiau, jei ant veido uždėsite lakštinę kaukę. *10 minučių kartą per dieną.

STANGRINIMO RĖŽIMAS

Dėl katijonų sutraukiamos poros ir oda stangrinama. Masažas turi pakeliamąjį poveikį odai, nes ją atpalaiduoja.

Kaip naudoti: naudokite prietaisą po maitinamojo kremo arba funkcinių kosmetikos priemonių naudojimo. Braukite iš apačios į viršų. *10 minučių kartą per dieną.

-Kai naudojama jonų terapija, galite justi dilgčiojimą, kurį sukelia mikrosrovė, tačiau šis pojūtis nėra kenksmingas žmogaus organizmui

D.U.K.

Ar šveitimas neerzina odos?

Ats.: Skleidžiant švelnią ultragarso vibraciją į vandens daleles odos paviršiuje galvaninio masažo metu pašalinami odos nešvarumai. Ši procedūra odos nedirgina. Tačiau nenaudokite prietaiso kaip odos šveitimo įrankio braukdami itin arti odos.

Kokias kosmetikos priemones galima naudoti galvaninio masažo metu?

Ats.: Naudokite šią funkciją su visais naudojamais kosmetikos produktais. Kai įjungtas anijonų režimas, tepkite drėkinamąsias priemones, pvz., toniką, esenciją ir kt. Kai naudojate katijonų režimą, tepkite maitinamąjį kremą arba kosmetikos produktus nuo raukšlių.

 

 

SIEKIANT ĮSIGYTI SUSISIEKITE SU MUMIS: 

+370 670 19190

info@deseja.lt

Giedraičių g. 46-29, Vilnius

 

Marketingas

https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”