I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Aparatai

WONDER - Desėja

2024-05-03by Marketingas

WONDER – raumenų auginimo ir riebalų deginimo technologija

Kas yra WONDER?

WONDER – elektroninis prietaisas, sukurtas ir pagamintas kūno treniravimo, figūros formavimo, raumenų atsistatymo ir bendro kūno tobulinimo tikslais. Tai technologiškai pažangi įranga, kurios siūlomos procedūros yra saugios, veiksmingos, atliekamos greitai ir patogiai. Jo veikimas pagrįstas elektromagnetinių ir elektrinių bangų, kurios veikia tik skeleto raumenis, skleidimu.

WONDER AXON

Procedūroje stebuklingu aksonu naudojama fokusuota elektromagnetinė terapija, didelio intensyvumo neurostimuliacinė spinduliuotė, o dabar ir indukcinis radijo dažnis, leidžiantis daug saugiau pakelti vidinę dermos ir riebalinio audinio temperatūrą iki 45 laipsnių. WONDER Axon siūlo dar geresnius rezultatus per mažiau seansų. Be įprastų stebuklingų rezultatų, kai raumenų masė padidėja mažiausiai 10%, o riebalų masė sumažėja, su WONDER Axon šiluminis efektas leidžia atitraukti audinius ir nedelsiant prarasti kūno apimtį.

WONDER PRESTIGE

Naujasis WONDER Prestige yra neabejotinas kūno formavimo lyderis pasaulyje: pirmasis ir vienintelis, elektromagnetinės ir neurostimuliacinės emisijos derinys, nuo 6 iki 7 raumenų grupių vienu metu veikimas, rekordinis gylis 16 cm., rezultatai vos per 2 savaites, unikalios SuperMan ir SuperWoman programos.

WONDER FACE

WonderFace yra pirmasis veido priežiūros prietaisas, galintis sujungti sinchronizuotą indukcinį monopolinį radijo dažnį su neuromuskuliniais spinduliais. Jam buvo atlikti griežti klinikiniai tyrimai, o ergonomiškas dizainas ir patogus naudojimas leidžia grožio specialistams lengvai integruoti jį į savo procedūras. Neuroraumeninės emisijos veikia tiesiogiai veido raumenis, padeda juos tonizuoti ir pagerinti stangrumą, ypač probleminėse srityse, pvz.: smakro srityje. Tai nauja veido suglebimo ir odos stangrumo stokos gydymo priemonė. Dėl unikalaus sinchronizuotų radijo dažnių (RF) ir neuromuskulinių technologijų derinio jis vienu metu gydo odą ir veido raumenis. Tokiu būdu jis formuoja ir stangrina odą, šildant dermą ir padidinant kolageno bei elastino skaidulų kiekį.

 

Apie procedūrą

WONDER – revoliucinė procedūra, vienu metu intensyviai veikianti visas pagrindines raumenų grupes. Maloni, vos 25 minutes trunkanti procedūra išryškina ir tonizuoja raumenis. (Joje apjungiami du metodai – elektromagnetinis raumenų stimuliavimas ir aukšto intensyvumo neurostimuliavimas.)

WONDER sukuria tūkstančius stiprių ir gilių raumenų susitraukimų, kurie akimirksniu priverčia raumenis regeneruotis ir augti. Lygiai kaip ir intensyvi treniruotė, WONDER procedūra skatina raumenų audinį atsikurti, didėti ir stiprėti. Iki 36 tūkstančių raumenų susitraukimų per vieną sesiją!

Vienu metu dailinamos visos esminės kūno zonos: pilvas, sėdmenys ir kojos. Tai tobula kombinacija – ryškėja raumenys ir yra deginami riebalai.

Matomai sumažinamas celiulitas, strijos ir odos suglebimas. Itin sparčiai mažėja riebalinio audinio sankaupos. Skirtingai nei sportuojant, su WONDER pokyčius galite matyti jau po 2 – 4 savaičių.

1 procedūra = 3 valandos sporto salėje.

 

NORITE ĮSIGYTI?

Esame oficialūs „WONDER“ atstovai Lietuvoje. Organizuojame mokymus ir pristatymus grožio profesionalams. Suteikiame visą reikalingą techninę bei finansinę informaciją, apmokome dirbti ir lydime darbo kelyje. Taip pat suteikiame galimybę išbandyti įrangą realioje praktikoje su savo klientais bei įsigyti ją išsimokėtinai.

SIEKIANT ĮSIGYTI SUSISIEKITE SU MUMIS: 

+370 670 19190

info@deseja.lt

Giedraičių g. 46-29, Vilnius

 

Marketingas

https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”