Limfodrenažiniai masažai Fitroll aparatais

  Limfodrenažiniai masažais su “fitroll”
– grožis ir sveikata be pastangų!

 

Procedūros „Fitroll” masažo aparatu teikiama nauda:
* koreguojamos probleminės kūno sritys;
* atliekamas limfos drenažas (organizmo valymas, toksinų šalinimas);
* mažinamos kūno apimtys;
* mažinamas celiulitas;
* mažinamas patinimas;
* stabilizuojamas žarnyno darbas;
* stimuliuojama kraujotaka;
* puikiai tinka plataus ligų spektro profilaktikai;
* reguliuojamas raumenų tonusas;
* oda stangrinama ir gerinamas jos elastingumas;
* pašalinamos negyvos odos ląstelės;
* pagerėja odos spalva;
* minkštinama oda ir lyginami randai;
* subtilus masažas ramina nervus ir atpalaiduoja;
* stiprus masažas turi stimuliuojamąjį poveikį.

Jau po 5-10 viso kūno limfos drenažo procedūrų jaučiamas poveikis. Po kiekvienos procedūros jaučiamas atsipalaidavimas, sumažėjęs stresas, todėl tai puikus būdas ne tik pagražinti kūno linijas, bet ir pagerinti bendrą savijautą.

Žmogaus organizme yra apie 1 – 2 litrus limfos. Limfa susidaro iš skysčio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų – į limfos kapiliarus. Limfa “skalauja” kiekvieną ląstelę, o limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose (pažastyse, kakle, kirkšnyse), filtruoja ir sulaiko mikrobus, kitus kenksmingus junginius. tokiu būdu  limfa veikia visus organizme vykstančius procesus. Taigi  limfos drenažas – tai ne tik estetinė, o ir medicininė procedūra.

Limfa cirkuliuoja tik tada, kai juda raumenys. Dėl to natūrali limfos tėkmė – labai lėta. Iki galo išjudinti limfą  vien fiziniais pratimais neįmanoma, nes sportuodami treniruojame tik išorinius raumenis. Nemėgstantieji sporto, dirbantys sėdimą darbą dažniau skundžiasi energijos stoka, suprastėjusia odos būkle, padidėjusiomis kūno apimtimis, celiulitu, prasta medžiagų apykaita, nemiga ir kt. Masažas su „Roll“ aparatu gali išspręsti šias bėdas pakankamai greitai ir komfortiškai.

Masažo metu limfos tėkmė pagreitėja apie 10 kartų ir tai prilygsta trims rankiniams masažams.
Limfodrenažinis masažas su specialiu aparatu „Roll“ koreguoja problemines kūno vietas, mažina apimtį, naikina celiulito žymes, mažina kūno pabrinkimą ir patinimą, stimuliuoja kraujotaką, stangrina odą. Tačiau visų svarbiausia, kad viso to pasiekiama valant organizmą. Kartojant šį masažą reguliariai pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų išsiskyrimas iš organizmo, pieno rūgšties išsiskyrimas, šlapimo rūgšties ir šlapalo, kuris susidaro sergant sąnarių ligomis, taip pat naudojant per didelį kiekį baltyminio maisto. Taigi viena pagrindinių šio masažo funkcijų – giluminis organizmo valymas bei limfotakos suaktyvinimas.

Masažas „Roll“ aparatu atliekamas sukantis mediniam būgnui (roll’ui) bei veikiant įmontuotai infraraudonųjų spindulių lempai, kuri šildo kūną ir skatina prakaitavimą (o tai pagreitina toksinų šalinimą iš organizmo). Tuo pat metu keičiant kūno padėtis išmasažuojamas visas kūnas limfos tekėjimo kryptimi. Procedūra pradedama nuo pėdų ir nuosekliai kylant masažuojamu kūnu, baigiama ties pečiais. Masažo programą, intensyvumą galima parinkti individualiai, atsižvelgiant į problematiškas kūno zonas. Prieš atliekant limfodrenažinio masažo procedūrą reikia išgėrti 0.5-1 litro vandens. Masažo metu taip pat rekomenduojama išgerti bent 0.5 litro vandens. Didelis kiekis vandens yra būtinas, nes suaktyvinta limfa su prakaitu ir šlapimu šalina toksinus, šlakus ir kitas atliekas.

Po procedūros rekomenduojama bent valandą nevalgyti, nes tada organizmas gautą maistą paverčia riebalais. Norint pasiekti akivaizdžių rezultatų procedūras reikia atlikti reguliariai kas antrą dieną ir kartoti 10-20 kartų, priklausomai nuo problematiškumo. Rezultatų išsaugojimui ar tiesiog geros savijautos palaikymui pakanka masažą atlikti kartą per savaitę.

Apranga.
Reikalinga patogi mankštos apranga – aptemptos plonos kelnės (timpės), marškinėliai ir  kojinaitės.

Kontraindikacijos:

širdies ligos, turint širdies stimuliatorių;
visokių rūšių uždegimai;
nėštumas;
epilepsija;
odos ligos, turint atvirų žaizdų;
hipertonija (aukštas kraujospūdis) ;
pažengusi osteoporozė (kaulų liga);
išsiplėtę veniniai mazgai;
menstruacijų metu;
maitinančioms.

Papildoma informacija teikiama

Tel. nr. +370 655 21170

PASTABA!

Limfodrenažiniai masažai vyksta tik KAUNE adresu V.Krėvės pr. 53-249kab.

© Visos teisės saugomos. "Desėja grožio namai"