Veido odos priežiūra

Mezoterapija, biorevitalizacija - registracija internetu - Desėja

Injekcinių procedūrų metu patentuoti ir medicininį CE ženklinimą turinys veikliųjų medžiagų mišiniai injekuojami į intradermalinį odos lygmenį, taip inicijuojami ilgalaikiai biostimuliaciniai procesai, oda giliai sudrėkinama, visapusiškai pagerinama odos kokybė.

MEZOTERAPIJA

Mezoterapija – tai visapusiškai odos kokybę atkurianti procedūra. Šio metodo esmė –  veido, kaklo, dekoltė odoje atliekamos daugybinės intradermalinės injekcijos, kurių dėka oda aprūpinama jai būtinais ir natūraliai joje esančiais komponentais. Mezoterapijai naudojami injekciniai kokteiliai sudaryti iš daugiau nei 55 veikliųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai, amino rūgštys, kofermentai, antioksidantai ir, žinoma, hialurono rūgštis.

Toks kokteilis inicijuoja biostimuliacinius procesus odos ląstelėse ir suteikia poveikį, kokio vien kremų ar serumų pagalba pasiekti neįmanoma. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.

Kaip atliekama mezoterapija?

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra. Jums matant gydytojas dermatologas išpakuoja naudojamą produktą. Esant poreikiui injekcijų vieta yra nuskausminama anestetiniu kremu. Itin plona adata yra suleidžiamos mikroinjekcijos. Priklausomai nuo zonos kurioje procedūra yra atliekama ji trunka nuo 30 iki 60 minučių. Norint pasiekti optimalų ir kokybišką rezultatą, reikia mažiausiai 3-5 procedūrų, tarp kurių yra 15-30 dienų tarpas. Rezultatams išlaikyti, rekomenduojamos palaikomosios procedūros kartą ar du per metus.

Ar gydymas yra skausmingas?

Mezoterapija nėra skausminga. Visgi kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučiamas nedidelis diskomfortas. Jei taip nutinka, skausmui numalšinti naudojamas nejautrą sukeliantis kremas. Po gydymo gali atsirasti raudonis arba nežymus patinimas.

Šalutiniai reiškiniai

Prieš procedūrą, kraują skystinančius vaistus, pvz.: aspiriną, vartojusiems pacientams gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Tokie šalutiniai reiškiniai yra laikini ir trunka vos kelias dienas.

Po procedūros

Po procedūros gali atsirasti kraujosruvų ir paraudimų, kurie po kelių valandų pranyksta. Venkite kosmetologinių procedūrų, pirties, intensyvaus sporto ir tiesioginių saulės spindulių, būtinai naudokite gydytojo paskirtą apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 ir >).

BIOREVITALIZACIJA

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas biologiniu būdu, kai į dermą (vidurinį odos sluoksnį) suleidžiamos hialurono rūgšties mikroinjekcijos. Tai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su įvairiomis odos problemomis, tame tarpe ir odos senėjimu. Tokias injekcijas galima atlikti veido, kaklo, dekoltė ir išorinėse plaštakų srityse. Procedūrą atliekantis specialistas rekomenduos produktą, geriausiai atitinkantį jūsų odos būklę ir laukiamus rezultatus.

Hialurono rūgštis kompensuoja endogeninės hialurono rūgšties netekimą, o taip užtikrinamas optimalus odos ir epidermio drėkinimas, naujų kraujagyslių formavimasis. Oda su tankiu kraujagyslių tinklu yra gerai aprūpinama deguonimi, todėl yra sveikesnė ir labiau švytinti.

Poveikis
  • Pavargusios odos intensyvus drėkinimas;
  • Odos kokybės gerinimas;
  • Švytėjimo didinimas;
  • Smulkių raukšlelių apie akis ir veido srityje mažinimas;
  • Elastingumo ir tonuso didinimas.

Mezoterapijos ir biorevitalizacijos paslaugos

ProcedūraTrukmėKaina
Mezoterapija veidui (Filorga)1 valNuo 70 €
Mezoterapinio volelio procedūra veidui (Filorga ir Mesoderma)1 valnuo 35 €
Biorevitalizacija (Juvederm, Filorga)1:30 valNuo 130 €
https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”