I-V: 9:00 - 20:00VI: 9:00 - 18:00
AdresasGiedraičių g. 46-29 Vilnius
Antakiai, blakstienos

Blakstienų, antakių korekcija Vilniuje - registracija internetu - Desėja

Jei dar nesate pasiryžysi permanentiniam makiažui, „Desėja“ meistrės siūlo kitas, jūsų jau gerai pažįstamas grožio paryškinimo technikas.

Vietoje antakių ir blakstienų dažų

Antakių korekcija, dažymas
Tinkamai parinkta antakių forma bei spalva paryškina individualius bruožus, jaunina, formuoja veidą. „Desėja“ pristato naujieną, kuri be eksperimentų jau yra mylima klienčių - ANDMETICS PRO antakių dažus. Dažai tinkami tiek profesionalams, tiek antakių dažymui namuose, yra saugūs, nesukelia alergijų. Šie dažai ilgai laikosi, nenusiplauna.
Antakių dažymas CHNA dažais
Procedūrų metu naudojami ilgalaikiai Henna (chna) dažai – tai visiškai natūralūs augaliniai antakių dažai. Nudažo ne tik plaukelius, bet ir odą, taip suteikdami ilgalaikio (permanentinio) dažymo efektą. Ant odos išsilaiko iki 10 dienų, o ant plaukelių – iki 4 - 5 savaičių. Šis dažymo būdas ypač turėtų patikti norinčioms didesnės antakių apimties – procedūros metu nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Procedūrų metu naudojamos natūralios priemonės, tad plaukeliai ne tik ilgam pagražinami, bet ir stiprinami. Tinka cheminiams dažams jautriems žmonėms.
Blakstienų dažymas
Šviesios, trumpos, retos blakstienos nėra nuosprendis! Jūs irgi galite džiaugtis išraiškingu žvilgsniu – ANDMETICS blakstienų dažai suteikia ilgai išliekantį rezultatą ir ypač intensyvią spalvą jūsų blakstienoms. Tai tankių, ilgų ir ryškių blakstienų efektas.
Blakstienų laminavimas
Šį būdą renkasi moterys, norinčios natūralaus rezultato. Procedūros metu pariečiamos, paryškinamos ir prailginamos jūsų natūralios blakstienos, nenaudojami jokie svetimkūniai. Meistrė pirmiausia blakstienas kiek pakelia nuo šaknų, pariečia, po to prisotina jas keratinu ir kitomis naudingomis medžiagomis, o galų gale jas nudažo. Toks tankių, ilgų, ryškių blakstienų efektas išlieka iki 2 mėnesių.

Blakstienų, antakių korekcija

ProcedūraTrukmėKaina
Antakių dažymas su ANDMETICS dažais15 - 30 min.5 €
Antakių korekcija + dažymas ANDMETICS dažais30 min.10 €
Antakių dažymas chna dažais30 - 60 min.25 €
Blakstienų dažymas15 min.7 €
Blakstienų laminavimas INLEI1 val.30 €
https://deseja.lt/wp-content/uploads/2019/11/logo-deseja.png
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: info@deseja.lt

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas
ES investicijos
SUSISIEKITE

Tel.: +370 670 19190

El. paštas: sugardep@gmail.com

Adresas: Giedraičių g. 46-29, Vilnius

Darbo laikas
I - V
09:00 – 20:00
VI
09:00 – 18:00
VII
nedirbame
Sekite naujienas

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”

© Visos teisės saugomos. “Desėja grožio namai”